Ćwiczymy dla zdrowia
Wyszukiwarka

Aktualności

print print

google plusfacebooktwitteremail

< Powrót do listy
Zdjecie główne
26
cze

Czas na Sport 2017 - 35 lecie MOSIR

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w Festynie sportowo rekreacyjnym „Czas na sport -35 lat MOSiR”, który odbył się 24 czerwca 2017 r.

Program Jubileuszowej imprezy skierowany był w szczególności do osób, które chciały wraz z nami świętować te 35 lat, a także, a może przede wszystkim pomóc podopiecznym Fundacji Black Butterflies,.

Podziękowania składamy wszystkim tym, którzy czynnie uczestniczyli w organizacji i przebiegu imprezy.
Przede wszystkim występującym artystom: uczniom z Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze, uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Nietkowie oraz ich Opiekunom, grupom tanecznym Street Dance, Keep on Dancing, instruktorom Fun Fit II, wolontariuszom Fundacji Black Butterflies, Pani Ewie Minge za przybliżenie działalności Fundacji i wsparcie imprezy swoją obecnością.
Jak co roku mogliśmy liczyć na naszych partnerów: Zielonogórskiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie sceny, Zgranej Rodzinie za szkolenia z pierwszej pomocy, Miejskiemu Zakładowi Komunikacji za możliwość obejrzenia autobusu, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Zielonej Górze za konsultacje, Przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji. Nadleśnictwu Przytok, Nadleśnictwu Zielona Góra za udostępnienie tras i nagrody, gospodarstwu ogrodniczemu Mordel za ukwiecenie wydarzenia, Feebe.pl, Stowarzyszeniu Odra dla Turystów oraz sponsorom: Restauracji H2O, Bubble Tea World, Sklepowi Akuku, Firmie Adwertex,  e-medicom,  Biegostacji, Hurtownisportowej.net, firmie super-sport oraz Adiin  Dziękujemy za obecność przedstawicielom ZKŻ Falubaz ze Strefą Falubaziaka, Przedstawicielom Stelmetu BC, zawodnikom Wataha Rugby Club oraz Centrum Ratownictwa RESCUE oraz SENSUS Ratownictwo sprawujących opiekę medyczną.

Dziękujemy również mediom, którzy objęli patronatem medialnym naszą imprezę: Gazecie Lubuskiej oraz Radiu Eska

Jednak największe podziękowania ślemy dla mieszkańców Zielonej Góry za liczny udział w Charytatywnym Biegu Black Butterflies na 5 i 10 km oraz w Charytatywnym Spacerze Nordic Walking oraz w  festynie, który zorganizowaliśmy przede wszystkim z myślą o Was.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej
print email

Organizator: