Ćwiczymy dla zdrowia
Wyszukiwarka

Sala zabaw

print print

google plusfacebooktwitteremail

Sala zabaw

Sala zabaw to najlepszy pomysł na: wspólne malowanie, rysowanie, śpiewanie, tańczenie, słuchanie bajek, niezapomniane urodziny, bale karnawałowe oraz spotkania z Mikołajem.

Sala zabaw


Miejsce Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Sulechowska 41, Zielona Góra
Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek: 14.00-20.00
Sobota - Niedziela: 10.00-20.00
Uwaga! Dla grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe) istnieje możliwość otwarcia Sali Zabaw w innych godzinach, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.
Informacje dodatkowe

Sala zabaw to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu: bawiąc się na dwupoziomowej konstrukcji z licznymi przeszkodami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami, ćwicząc na różnorodnych zestawach zbudowanych z kolorowych klocków, tuneli, drabinek, trampolin, desek balansujących, ścieżek dotykowych, rywalizując podczas interaktywnej rozrywki na symulatorach komputerowych boksu, tenisa, wyścigów samochodowych czy gier ruchowo-zręcznościowych.
To kolorowa kraina pełna nadziei dla: dzieci - na wesołe i bezpieczne szaleństwo, rodziców i dziadków - na moment wytchnienia i relaksu przy wyśmienitej kawie i wspaniałym deserze.

Kontakt

Telefon: 68 412 15 16; kom. 512 311 027

Strona www www.facebook.com/SalaZabawCrs

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej
print email

Organizator: