Ćwiczymy dla zdrowia
Wyszukiwarka

Sport i rekreacja

Fitness

print print

google plusfacebooktwitteremail

Fitness "dobrego samopoczucia" cieszy się popularnością na całym świecie. Teraz i Ty możesz go doświadczyć. To nowoczesny sposób na aktywny tryb życia, świetną zabawę i zdrowie. Dzięki niemu osiągniesz sportową kondycję i piękną sylwetkę. Zyskasz też pewność siebie i zapewnisz sobie więcej energii i lepsze samopoczucie na co dzień.
W dniu zajęć sauna gratis!

 

Oferta MOSiR


Miejsce Salka Baletowa przy Hali Akrobatycznej przy ul. Urszuli 22
Termin wtorki i czwartki
Godzina 18.00
Prowadzący Marta Opala
Cena

75 zł/miesiąc,
15 zł /wejście jednorazowe 

Bilety i karnety Do nabycia u obsługi Hali Akrobatycznej
Opis zajęć  Fitness "dobrego samopoczucia" - zajęcia kompleksowe, składające się z ćwiczeń przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej oraz relaksacyjne, wpływające na poprawę samopoczucia. Zajęcia dla miłośników świadomej pracy nad ciałem. Ćwiczenia w różnych pozycjach wyjściowych, maksymalnie angażujące mięśnie brzucha i talię. W drugiej części zajęć mięśnie są rozciągane i rozluźniane. Dzięki temu zwiększa się ich siła i elastyczność, poprawia się ruchomości w stawach. Likwidowane są przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy.
Uczestnicy relaksują się i wyciszają. Najlepsze połączenie dla naszego ciała - to trening wzmacniający i rozciągający.
Informacje dodatkowe

W dniu zajęć sauna gratis! (nie dotyczy wejść jednorazowych)

Honorujemy karty MultiSport firmy Benefit Systems (dotyczy wejść na pojedyncze zajęcia - maksymalnie raz dziennie). Korzystanie z zajęć w ramach kart MultiSport jest możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc.

Telefon Klient indywidualny: Marta Opala tel. 608 847 085
Obsługa Hali Akrobatycznej tel. 68 324 84 71; 533 114 242
Firmy: Dział Sportu i Marketingu 68 412 50 32

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej
print email

Organizator: