Ćwiczymy dla zdrowia
Wyszukiwarka

Sport i rekreacja

Joga

print print

google plusfacebooktwitteremail

Joga uspakaja, poprawia krążenie, wzmacnia mięśnie, łagodzi stres. Dzięki naszym zajęciom odzyskasz równowagę w organizmie. W dniu zajęć sauna gratis!

 

Oferta MOSiR


Miejsce Salka Baletowa przy Hali Akrobatycznej przy ul. Urszuli 22
Termin wtorki i czwartki
Godzina 19.00 i 20.00
Prowadzący Ewa Jędrzejowska
Cena 75 zł/miesiąc,
15 zł /wejście jednorazowe 
Bilety i karnety Do nabycia u obsługi Hali Akrobatycznej
Opis zajęć Joga rozgrywa się na trzech płaszczyznach człowieka: fizycznej, psychicznej i mentalnej i integruje je z sobą. Obok ćwiczeń fizycznych, zwanych asanami, joga obejmuje prace z umysłem, medytację, koncentrację, techniki oddychania i oczyszczania wewnętrznego. Dla niektórych staje się głębokim doświadczeniem duchowym i stylem życia. Dla innych metodą usprawniania ciała.
Informacje dodatkowe W dniu zajęć sauna gratis! (nie dotyczy wejść jednorazowych)

Honorujemy karty MultiSport firmy Benefit Systems oraz karty FitProfit firmy Vanity Style (dotyczy wejść na pojedyncze zajęcia - maksymalnie raz dziennie). Korzystanie z zajęć w ramach kart MultiSport oraz FitProfit jest możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc.
Telefon Klient indywidualny: Obsługa Hali Akrobatycznej tel. 68 324 84 71; 533 114 242
Firmy: Dział Sportu i Marketingu 68 412 50 32

KontaktPrzepisz kod z obrazka aby wysłać wiadomość:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej
print email

Organizator: