Grupa A: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 4
Grupa B: Gimnazjum nr 10, Gimnazjum Drzonków, Gimnazjum nr 2
Grupa C: Publiczne Gimnazjum Przylep, Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 6

Protesty (uwagi), odwołania - należy zgłaszać do 3 dni od ukazania się komunikatu na oficjalnej stronie MOSiR.
Zgłoszenie szkoły a nie przystąpienie do rozgrywek bez powiadomienia w terminie 7 dni przed rozpoczęciem rozgrywek – skutkuje dyskwalifikacją szkoły(drużyny) w obecnym i przyszłym cyklu rozgrywek.

Przepisy gry:
  1. Skład drużyny -12 zawodniczek. Zawody (pojedynek) mogą się rozpocząć jeżeli zespól liczy minimum 5 zawodniczek.

2. Czas gry 4 x 7 min. (ryczałt, czas zatrzymywany na przerwę na żądanie i rzuty wolne). Przerwa między kwartami 2 min. W razie remisu - dogrywka 5 min.

3. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZKosz.

4. Punktacja: wygrane spotkanie - 2  pkt., przegrane - 1 pkt., walkower - 0 pkt.

O kolejności miejsc decyduje większa ilość zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów o miejscu decyduje: wynik bezpośredniego spotkania. Przy większej ilości drużyn mających tą samą ilość punktów o zajętym miejscu decyduje mała tabela.

System  rozgrywek:

Rozgrywki eliminacyjne w Grupach systemem „każdy z każdym”, z których pierwsze drużyny awansują do finału miejskiego. Zespoły, które zajęły II m-ce w grupie automatycznie zajmują IV m-ce ex quo, natomiast zespoły z miejsc III zajmują miejsce V ex quo.

Chłopcy

Grupa A: Gimnazjum nr 4, Publiczne Gimnazjum Drzonków, Gimnazjum Katolickie
Grupa B: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 10
Grupa C: Publiczne Gimnazjum Przylep, Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 5

1. Skład drużyny - 12 zawodników. Zawody (pojedynek) mogą się rozpocząć jeżeli zespół liczy minimum 5 zawodników.
  2. Czas gry 4 x 7 min(ryczałt, czas zatrzymywany na przerwę na żądanie i rzuty wolne). Przerwa między kwartami 2 min. W razie remisu - dogrywka 5 min.
  4. Punktacja: wygrane spotkanie - 2 pkt., przegrane - 1 pkt., walkower - 0 pkt.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej