Protesty (uwagi), odwołania - należy zgłaszać do 3 dni od ukazania się komunikatu na oficjalnej stronie MOSiR.
Zgłoszenie szkoły a nie przystąpienie do rozgrywek bez powiadomienia w terminie 7 dni przed rozpoczęciem rozgrywek – skutkuje dyskwalifikacją szkoły(drużyny) w obecnym i przyszłym cyklu rozgrywek.

Przepisy gry:
  1. Reprezentacja szkoły składa się z 12 zawodniczek.
  2. Czas gry 4 x 5 min(ryczałt, czas zatrzymywany na przerwę na żądanie i rzuty wolne). W razie remisu - dogrywka 3 min.
  3. Obowiązuje :krycie "każdy swego" (zakaz gry obroną strefową), czas 3 sekund, czas 5 sekund, przepis połowy. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZKosz. Z rozsądną tolerancją.
  4. Odległość linii rzutów wolnych od tablicy wynosi 4 m.
  5. Punktacja: wygrane spotkanie - 2 pkt., przegrane - 1 pkt., walkower - 0 pkt.

O kolejności miejsc decyduje większa ilość zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów o miejscu decyduje: wynik bezpośredniego spotkania. Przy większej ilości drużyn mających tą samą ilość punktów o zajętym miejscu decyduje mała tabela.

System rozgrywek

Do rozgrywek zgłosiły się: SP 1, SP 5, SP 10, SP 11, SP 18, SP 22, SP Drzonków, SP 26 Przylep, SP St.Kisielin

Podział na grupy
Grupa A – SP Przylep, SP St. Kisielin, SP 11
Grupa B – SP 18, SP 5, SP 10
Grupa C – SP 22, SP 1, SP Drzonków

System  rozgrywek:
Rozgrywki  w Grupach systemem „każdy z każdym”. W finale miejskim drużyny, które zajęły I miejsce w grupie, rozegrają mecze  systemem „każdy z każdym”.
Zespoły, które zajęły II m-ce w grupie automatycznie zajmują IV m-ce ex quo, natomiast zespoły z miejsc III zajmują miejsce V ex quo.

Chłopcy

1. Reprezentacja szkoły składa się z 12 zawodników.
  3. Obowiązuje: krycie "każdy swego" (zakaz gry obroną strefową), czas 3 sekund, czas 5 sekund, przepis połowy. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami PZKosz. z rozsądną tolerancją.

Do rozgrywek zgłosiły się: SP 1, SP 5, PSP 7, SP 10, SP 11, SP 15, SP 17, SP 18, SP 21, SP 22, SP Drzonków, SP 26 Przylep, SP St.Kisielin

Grupa A – SP 18, SP St.Kisielin, SP 10, SP 22
Grupa B – SP 11, SP 21, SP 17
Grupa C – SP 26 Przylep, SP 5, SP Drzonków
Grupa D – SP 1, PSP 7, SP 15

Rozgrywki eliminacyjne w Grupach systemem „każdy z każdym”, z których pierwsze drużyny awansują do finału miejskiego. W finale miejskim drużyny rozegrają mecze „każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły II m-ce w grupie automatycznie zajmują V m-ce ex quo, natomiast zespoły z miejsc III zajmują miejsce V I ex quo. Drużyna z miejsca IV w gr. A zajmie VII miejsce.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013. Biuletyn informacji publicznej